Don Xhoni rrezikon burgun, ja përse…

e postuar më at 09:47
243 0

Reperi nga Drenica Don Xhoni ka postuar sot një fotografi në rrjetet sociale ku ka pas dy armë të tipit Kallashnikov.

Krijuesi i disa hiteve dhe një “Freestyle” viral “Make a Pose” nga emisioni Gjoni Black që drejtohet nga Meriton Mjekiqi.

Edhe në këtë “Freestyle”, Don Xhoni gjuan plumba revoleje në tavolinë ndërkaq disa muaj pas ai shfaqet me dy kallashnikovë derisa vetën e quan “Mbreti i Xhunglës”.

nga kategoria

pg slot