Djali i Kadri Veselit shkruan fjalë prekëse për vdekjen e gjyshes

e postuar më at 12:58
4 0

Klestor Veseli, djali i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, ka reaguar pas vdekjes së gjyshes së tij.

Në llogarinë e tij në Instagram, ai ka ripostuar një foto të saj, derisa ka shkruar fjalë prekëse për të.

“Një ditë, do të takohemi përsëri. Pusho e qetë Nëna Ajshe”, ka shkruar Klestori, sipër një fotografie ku shihen bashkë me gjyshen dhe gjyshin.

A M

nga kategoria