Djali i Arsimit ka një mesazh për Anën, vuloset marrëdhënia e tyre

e postuar më at 12:26
111 0

Prej kohësh po përflitet se ish-konkurrentet e “Për’puthen”, Ana dhe Arsimi janë në një marrëdhënie, madje shpeshherë janë fotografuar nga ndjekësit.

Në një intervistë, Ana ka deklaruar: “Ku ka gjë s’është pa gjë”, duke lënë të nënkuptohet që ka diçka mes tyre.

Së fundmi ajo ka publikuar një video të djalit të Arsimit, Lionit i cili thotë: “Të dua shumë Ana.”

Në mbishkrimin e kësaj fotografie, Ana ka shkruar: “Lion ti je dashuri dhe Ana te do shume i bukri im!”

E pra mesa duket marrëdhënia tashmë është konsoliduar.

nga kategoria