Dj Geek ndan momentin duke shkëmbyer puthje me Dafinën

e postuar më at 13:59
176 0

Dyshja tashmë e kanë bërë publike lidhjen e tyre.

Dhe, Dj Geek dhe Dafina Zeqiri nuk po hezitojnë të publikojnë postime me njëri-tjetrin derisa shihen tejet të përkushtuar
Përveç Dafinës edhe partneri i saj publikon postime me këngëtaren. Për dallim nga ditët e kaluara, sot ai ka vendosur të ndajë një imazh pranë të dashurës së tij.

Në storie në Instagram, Dj Geek ka publikuar një fotografi pranë Safinës e cila i dhuron një puthje në kokë.

Siç duket fotografia është shkrepur më parë sepse 31 vjeçarja po qëndron e izoluar pasi u infektua me Covid-19.

nga kategoria