Dani, gjyshi i ëndrrave

e postuar më at 13:14
53 0

Ramadan Krasniqi është një nga artistët më të njohur dhe të respektuar të muzikës shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Dani prej vitesh mbetet një njeri shumë i dashur nga publiku i gjerë, interpretuesi i shumë hiteve, që edhe sot mbeten të freskëta e dëgjohen me shumë dashuri.

 

Përveç muzikës, Dani është mjaft i angazhuar edhe në familje dhe një prind e tashmë një gjysh shumë i kujdesshëm.

Duke qenë ndonjëherë aktiv në rrjete sociale, ai publikon edhe imazhe nga jeta e tij private.

Sot ka ndarë me ndjekësit e tij një fotografi me mbesën e tij, Assian.

Ata shihen duke u argëtuar së bashku, Dani duke i bërë qejfin mbesës së tij të vogël, e cila dëshiron të luajë.

Sa të mirë që duken.

nga kategoria