Dafina Zeqiri shpërthen në lot për rastin e 11-vjeçares që u dhunua nga pesë persona

e postuar më at 14:06
50 0

Dafina Zeqiri ka reaguar sërish për rastin e dhunimit të `11-vjeçares nga pesë persona në Prishtinë.

Në një video të publikuar në Instagram, ajo ka shpërthyer në lot.

“Kini kujdes. Ne jemi njerëz me ndjenja dhe të drejta. Mund të isha unë? Ti? Motra jote? Mamaja jote” shkruan ajo. “Unë po luftoj të them fjalët që dua të them. Ndaloni këto dreq “kqyre qysh po visheni? Po nxirrni këngë seksi? Po dridheni n’clube? Nuk ke të drejtë të marrësh atë që nuk të përket.”, shton ajo.

J X

nga kategoria

pg slot