Cili është qëllimi i rikthimit të Atdheut në Për’puthen?

e postuar më at 18:56
178 0

Autorja e “Përputhen” Olsa Muhameti ka deklaruar se Atdheu do të rikthehet sonte në emision për një përballje

Olsa Muhameti përmes një bisede virtuale me ndjekësit e saj ka zbuluar se sonte rikthehet një ish-konkurrent për një përballje të fortë.

Ajo u ka dhënë së fundmi mundësinë ndjekësve të saj në Instagram ta pyesin atë për gjërat që janë kuriozë dhe dikush prej tyre u shpreh se kishin dëshirë ta shihnin Atdheun përsëri në emision.

Ndërsa ne na mbetet të shohim se çfarë përballje do të sjellë Atdheu sonte në emision.

Autorja e “Përputhen” Olsa Muhameti ka deklaruar se Atdheu do të rikthehet sonte në emision për një përballje

Olsa Muhameti përmes një bisede virtuale me ndjekësit e saj ka zbuluar se sonte rikthehet një ish-konkurrent për një përballje të fortë.

 

 

J X

nga kategoria

pg slot