“Cila ka qenë lidhja më e gjatë që ke pasur?”, Bearti habit me përgjigjen e tij

e postuar më at 16:17
121 0

Ndarja e Beartit dhe Teas vazhdon të jetë shumë e përfolur në medie.

Qysh nga ndarja Tea dhe Bearti janë shumë aktiv në rrjetet sociale dhe shumë të afërt me ndjekësit e tyre.

Së fundi, Bearti ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit dhe nuk hezitoi të përgjigjej edhe në pyetjet për Tean.

Por, vëmendjen e mori përgjigja e tij kur u pyet se cila lidhje e dashurisë të zgjati më së shumti.

“Kjo e fundit”, që do të thotë se çdo marrëdhënie e tij ka zgjatur vetëm pak muaj.

nga kategoria