Çfarë ka ndodhur mes Fifit dhe Luana Vjollcës, nuk flasin më? Ja detaji që ngriti dyshimet

e postuar më at 20:09
318 0

Këngëtarja e njohur Fifi dhe moderatorja Luana Vjollca, kanë shoqëri të mirë me njëra-tjetrën. Fifi dhe Luana ishin shoqe për kokë, ndaj do të ishte e logjikshme që nëse s’i kishte bërë një urim publik, Luana të ishte të paktën e pranishme në festën e ditëlindjes së Fifit.

Mirëpo, u vur re se moderatorja s’bëri asnjë nga këto.

Fifi festoi mbrëmë 27 vjetorin me miq të shumtë e personazhe VIP, por Luana s’u duk gjëkundi.

Dy vajzat vazhdojnë ta ndjekin njëra-tjetrën në rrjete sociale por nëse më parë s’ndalonin dedikimet e bukura publike, por për ditëlindjen e Fifit moderatorja heshti.

Kjo gjë shtoi dyshimet se mes tyre mund të ketë pasur ndonjë keqkuptim që mund të ketë prishur paska marrëdhënien, mirëpo ende nuk dihet çfarë.

J X

nga kategoria

pg slot