Cavani pritet ta mbyllë me Man United në fund të sezonit

e postuar më at 18:57
70 0

Edison Cavani firmosi me Man United gjatë merkatos së verës. Sulmuesi uruguajian pas aventurës me PSG-në në Francë vendosi që të luante në Premier League. 

Tashmë lojtari ka vendosur që të mbyll këtë sezon dhe mos të rinovojë kontratën një vjeçare që kishte me skuadrën angleze. Cavani do të largohet nga United, por edhe nga Europa pasi është pranë kalimit te Boca Junios.

Agjenti i lojtarit, Walter Guglielmone për “Ole” ka konfirmuar se ideja e Cavanit është të shkojë te Boca sezonin tjetër. Për sulmuesin është gati kontrata 3-vjeçare dhe në fund të sezonit gjithçka do të bëhet zyrtare.

nga kategoria

Salaaaaah, tjetër gol në derbin Arsenal – Liverpool

Posted by - 03/04/2021 0
https://twitter.com/DamnStraightFam?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1378444230176206855%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Findeksonline.net%2Fsalaaaaah-tjeter-gol-n1e-derbin-arsenal-liverpool%2F Golin për 2 me 0 e shënoi sulmuesi egjiptian, Momo Salah në minutë e 68’të, shkruan IndeksOnline   Kujtojmë…