BDI vazhdon me keqpërdorim në Gostivar, sekretari i MPPS-së shpërndan paketa sociale në Çajle

e postuar më at 14:47
38 0
Bashkimi Demokratik për Integrim vazhdon t’i keqpërdorë institucionet për qëllime partiake në heshtje zgjedhore.
Në video shihen qartë paketat sociale të ngarkuara në furgon, ndërsa i pranishëm është edhe sekretari i Ministrisë së Punës dhe Politikës Sociale, Resmi Ejupi i cili vjen nga radhët e BDI-së.
Ndryshe, gjatë ditës së sotme ka pasur 4 arrestime në Shkup për blerje votash.
Videon e shpërndarjes së paketave për familjet në rrezik social mund ta shihni KËTU.

nga kategoria