Bashkëshortja e deputetit të Vetëvendosjes, modelja që dikur pozonte për revistat kosovare!

e postuar më at 18:22
212 0

Armend Muja është njëri ndër deputetët më të votuar të Lëvizjes Vetëvendosje, në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Muja është i martuar dhe është baba i dy fëmijëve, shkruan IndeksOnline.

Është bashkëshortja e tij, Arjeta ajo e cila dikur si modele vendosej në ballinat e revistave kosovare.

Arjeta gëzon një bukuri natyrale, për të cilën edhe është vlerësuar nga kritikët e modës.

 

nga kategoria

Sela: Ndryshimi fillon nga Gostivari

Posted by - 29/10/2021 0
Aleanca për Shqiptarët ka përmbyllur fushatën zgjedhore në fshatin Debresh të komunës së Gostivarit. Rezultati i rrethit të parë zgjedhor…