Arrestohet një vajzë në Prizren, rrahu prindërit dhe motrën e saj

e postuar më at 19:30
49 0

Policia raporton se ajo dyshohet se ka sulmuar prindërit dhe motrën e saj, përcjell Klankosova.tv.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare  pasi që  kishte sulmuar prindërit dhe motrën e saj. E dyshuara me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

J X

nga kategoria

pg slot