Arrestohet 71 vjeçari nga Tetova, sulmoi fizikisht një polic

e postuar më at 13:48
108 0

“Dje (7 prill) rreth orës 16:20, efektivët e policisë të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria 71-vjeçarin S.M. nga Tetova, i cili ësht sjell në mënyrë agresive dhe kishte sulmuar fizikisht njërin prej pjestarëve të policisë. I njëjti është mbajtë në Stacionin Policor të Tetovës për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të çështjes, pas së cilës do të përgatitet një parashtresë adekuate”, informojnë nga SPB-Tetovë.

nga kategoria