Arben Taravari “thumbon” BDI-në me citimin e Albin Kurtit

e postuar më at 08/11/2021
39 0

Sekretari gjeneral i ASH-së njëherësh dhe kryetari i rizgjedhur i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari përmes një citimi të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit në rrjetin e tij social “Facebook” ka thumbuar BDI-nè.

Statusi i Arben Taravarit:

“Piskamat e tyre “patriotike”, nuk i kanë për shtet, por për pushtet.

Albin Kurti”

 

T F

nga kategoria