Arben Taravari nis mandatin e dytë, prezanton projektet e reja pët Gostivarin

e postuar më at 09/11/2021
34 0

Pas rizgjedhjes si kryetari i Komunës së Gostivarit për mandantin e dytë, Arben Taravari tha se nuk do t’i zhgënjejë qytetarët dhe se do të punojë për vijimin e projekteve transformuese për qytetin:

“Gostivaras Filluam!
Zyrtarisht nisim rrugëtimin tonë 4 vjeçar. Na qoftë puna e mbarë e mbi të gjitha u bëftë Gostivari sa më mirë!
Kjo është historia e re e një qyteti që po transformohet!

📍Zdunjë, asfaltimi i rrugës pranë xhamisë së fshatit në gjatësi 1200 metra dhe gjërësi mesatare 3 metra, e cila lidh dy akset kryesore të këtij vendbanimi.🚧”- deklaroi Taravari.

Këto zgjedhje ishin një vlerësim për Arben Taravarin dhe punën që është bërë.

 

T F

nga kategoria

Bashkë kundër shqiptarëve!

Posted by - 08/03/2021 0
Kalkulimet dhe lojërat çojnë në humnerë. Më shumë se kurrë patetizmit shovinist duhet kundërpërgjigjur me koordinim politik të eshalonit shqiptar.…