Anita e ndan një moment duke u relaksuar me Ramushin

e postuar më at 10:58
108 0

Anita dhe Ramushi janë ndër çiftet që e shprehin dashurinë në forma të ndryshme.

Duke qenë të afërt me publikun, dyshja nuk mungojnë me imazhe të shumta.
Edhe së fundi, ka postuar një fotografi në krahët e bashkëshortit të saj.

Anita shihet në një lokal bashkë me Ramush Haradinaj derisa kanë shkrepur një imazh në të cilin shihen tejet të afruar me njëri tjetrin.

“Na”, ka shkruar Anita në fotografi duke mos shoqëruar ndonjë emotikon.

nga kategoria