Aksident i rëndë trafiku në afërrsi të Ministriës së Drejtësisë | FOTO

e postuar më at 21:26
128 0

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sonte në qendër të Shkupit, ka mësuar 24 Info, përcjell FLAKA.

Dy automjete u përplasën rreth orës 21:00 afër Lovec, përpara Ministrisë së Drejtësisë.

Aktualisht policia po inspekton dhe përcakton shkaqet e aksidentit. Deri më tani, nuk ka asnjë informacion nga Ministria e Brendshme nëse ka ose jo persona të lënduar.

J X

nga kategoria