Adrola Dushi pozon me plot stil, teksa shijon rrezet e diellit

e postuar më at 23:31
275 0

Modelja shqiptare arrin të shfaqet në super-formë në paraqitjet e saj.

Edhe së fundi, ka publikuar një imazh joshës derisa shihet duke pirë verë të kuqe

Veshur me një këmishë ngjyrë të gjelbër dhe një bluzë ngjyrë bezhë, modelja dukej shumë bukur.

Adrola shihet se ka vendosur makijazh të thjeshtë, flokët e drejtuara në fokus bien vetullat e bukura të saj.“Altoparlanti aktiv … por nuk po dëgjoj”, ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë.

Ndryshe, Adrola Dushit nuk i munguan komentet pozitive të ndjekësve në këtë postim.

nga kategoria

pg slot