Adriana Matoshit i vjen propozimi për fejesë

e postuar më at 13:17
160 0

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi që disa muaj publikisht është në lidhje dashurie me futbollistin afrikan, Keith Groenweld.


Pavarësisht kritikave, dyshja po e vazhdojnë lidhjen e tyre të dashurisë.

Së fundmi, Matoshi publikoi një fotografi duke shkruar për kritikat drejt moshës së saj.


Në hapësirën për komente, komentoi edhe Keith, i cili me një “emoji” në formë unaze dhe një pikëpyetje, u duk se po i propozonte për fejesë.

Kësaj iu përgjigjë Matoshi duke i shkruar: “PO”.

Ndryshe, Matoshi është bërë pjesë e Kuvendit të Kosovës si deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje.

nga kategoria

Momenti kur vaksinohet Albin Kurti

Posted by - 29/03/2021 0
Kryeministri i vendit, Albin Kurti, është vaksinuar i pari në vend me vaksinën Anti-COVID të AstraZenecas Në prani të ekipit…
pg slot