Adelina Ismaili mahnit me pamjen, këngëtarja prezanton modelin e ri të flokëve (Foto)

e postuar më at 18:55
111 0

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili njihet për fotografitë tërheqëse që ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi këngëtarja e njohur shqiptare ka publikuar një foto ku na zbulon modelin e ri të flokëve.

Pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta nga ana e ndjekësve, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar këngëtaren për pamjet e saj.

Adelina Ismaili prej kohësh nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat, teksa ka zhvendosur aktivitetin e saj edhe në televizion.

 

Vitin e kaluar, këngëtarja nisi prezantimin e emisionit “Tete a Tete”, ku çdo javë realizon intervista interesante me personazhe të ndryshëm.

 

nga kategoria