Adelina Berisha publikon projektin e ri muzikor “Valla” (Video)

131 0

Këngëtarja ka lansuar projektin e ri muzikor.

Adelina Berisha para pak minutash ka lansuar projektin më të ri muzikor.

Ajo lansoi në treg këngën e re të cilën e ka titulluar “Valla”, të cilës ia ka bashkangjitur edhe klipin muzikor. mjaft interesant.

Teksti dhe muzika janë punuar nga Rzon ndërsa klipi u xhirua nga Imagine Films.

Administrator

Ky lajmë është postuar nga ana e redaksionit SMART NEWS. - Administratori

nga kategoria