A do ta ftojë Afronën dhe Bleron në dasmë Teuta Krasniqi?

e postuar më at 09:28
196 0

Aktorja Teuta Krasniqi ka qenë e ftuar në emisionin “Express Rozë” të Festa Qoqajt

Aktorja ka thënë se planifikon të mbajë një dasmë pas dhjetë viteve me Adonis Morinën por ajo është pyetur edhe për mundësinë që të ftojë në këtë dasmë edhe ish burrin e saj Bleron.

“Ma kanë bërë shumë këtë pyetje për ftesën në dasmën e tyre. Pavarësisht se ne gezojmë raporte shumë të mira, sikur unë me Afronën që kam një mendim shumë të mirë për atë vajzë por janë disa evente disa ngjarje ku tregohet ku e ke vendin ku se ke vendin”, ka thënë Teuta.

Kjo ka lënë të kuptohet se ajo nuk do të fton në dasmë Bleron dhe Afronën kurdo që mbahet ajo!

nga kategoria

pg slot