Atletico kërkon të thellojë diferencën me Barcelonës dhe Realit

e postuar më at 10/03/2021
206 0

Atletico kërkon të thellojë diferencën me Barcelonës dhe Realit.

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Atletico Madrid dhe Athletic Bilbao.

Pas barazimit në derbi, Atletico synon vetëm fitore nga ndeshja e mbetur me Athletic Bilbaon.

Atletico ka shansin të shkojë në kuotën e 62 pikëve sonte, gjashtë më shumë se Barça dhe tetë me shumë se Reali, nëse triumfon në sfidën e mbetur në La Liga me Bilbaon.

nga kategoria

pg slot