21 vjeçarja bëhet hit në internet duke mbajtur karrigen me gjoksin e saj

e postuar më at 09:52
203 0

Një studente me gjinj të mëdhenj është bërë sensacion në internet pasi filmoi se çfarë mund të mbajë gjoksi i saj.

Catrin Williams, nga Newport në Uells, filloi të filmonte veten duke u mbështjellë me gjëra të ndryshme nën gjoksin e saj për t’u argëtuar, por ishte e habitur kur zbuloi se sa të popullarizuara u bën videot e saj.

Ajo e kuptoi se mund të mbante sende si një shportë rrobash, një dritë të madhe dhe madje edhe një karrige pa ndonjë ndihmë përveç gjoksit të saj.

Në video, e cila ka grumbulluar më shumë se 3 milionë shikime në TikTok, 21-vjeçarja mban sende nën bluzën e saj.

Ajo thotë se u frymëzua nga të tjerët që postuan atë që mund të mbante gjoksi i tyre dhe ajo vendosi që ta provonte.

nga kategoria

pg slot