1163 raste të reja dhe 35 viktima në Maqedoninë e Veriut

e postuar më at 15:28
174 0

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 3927 testime ndërsa janë regjsitruar 1 163 raste të reja me koronavirus. Instituti për Shëndet Publik njofton se 854 pacientë janë shëruar.

Në 24 orët e fundit betejën kundër kovid-19 e kanë humbur 35 pacientë.

nga kategoria

pg slot